Majowe święto radości

Majowe święto radości

„Majowe święto radości”
01-02.05.2023r – Park na Wyspie.
„Miasto Piła z nową energią”- „Kultura i energia na wynos”

1.05.2023
KONCERT I POKAZY:
Poznajemy to co jemy” – widowisko muzyczne.
Podczas wydarzenia uczestnicy poznawali zasady zdrowego odżywiania się oraz dietę jaką należy stosować w celu utrzymania zdrowia. Koncert niezwykle sugestywnie i w przyjemny sposób edukowało i wpajało dobre praktyki dietetyczne. W koncercie uczestniczyły rodziny z dziećmi.

Studio piosenki ESTI i AleBabki – prezentacje wokalne i taneczne. Taniec i śpiew łączy pokolenia. Podczas prezentacji scenicznych występowały dzieci i młodzież dzieląc się ze słuchaczami swoim talentem wokalnym. Prezentacje te były wzbogacone tańcem w wykonaniu seniorek, babć z zespołu tanecznego „AleBabki”. Wydarzenie o charakterze międzypokoleniowym, którego celem jest wzmacnianie pasji i zainteresowań oraz aktywności w każdym wieku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Paweł Stasiak z zespołem Papa D. Koncert skierowany do szerokiej publiczności w różnym wieku. Zespół zagrał najbardziej rozpoznawalne przeboje ze swojego repertuaru co gwarantowało bardzo dużą frekwencję podczas wydarzenia. W koncercie uczestniczyło około 2000 osób w różnym wie-ku. Wydarzenie było ogólnodostępne i wzbogacone o atrakcje dla dzieci i dorosłych (stoiska, place zabaw) w strefach poza scenicznych.

2.05.2023

Bańki, dmuchawce, wiatr” – pokaz baniek mydlanych. Zabawa na świeżym powietrzy z bańkami mydlanymi przy-ciągnęła bardzo dużo dzieci i młodzieży wraz z rodzicami i dziadkami. Każdy mógł spróbować wielu trików i radosnych zabaw z bańką mydlaną w głównej roli. Integracja i zabawa oraz ogromna dawka radości i dobrego humoru towarzyszyła wszystkim uczestnikom tego wydarzenia.

Czego nie wiecie o królach” – spektakl plenerowy
Teatr Trójkąt. Niezwykła opowieść o królewnach i ich przygodach opowiedziana za pomocą aktorów oraz lalek. Spektakl skierowany do dzieci i dorosłych został entuzjastycznie przyjęty przez widzów, których imponująca ilość świadczy o zainteresowaniu tą formą rozrywki. Rodziny siedząc na ławeczkach oraz kocach rozłożonych na trawie ze skupieniem wsłuchiwali się i oglądali ciekawą oraz barwną historię przedstawiona przez aktorów z teatru Trójkąt.

Tina Turner – Cover Band
Niezwykły koncert podczas którego usłyszeć mogliśmy największe przeboje Tiny Turner, znakomite wykonanie i bardzo zbliżony tembr głosu pozwolił słuchaczom na żywo wysłuchać znanych i rozpoznawalnych piosenek gwiazdy muzyki pop. W koncercie uczestniczyły całe rodziny. Wydarzenie o charakterze międzypokoleniowym zgromadziło bardzo wielu słuchaczy.

W programie „Majowego święta radości” nie zabrakło codziennych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Były to stoiska handlowe i gastronomiczne, place zabaw oraz prezentacje rękodzielnicze i artystyczne.

Scroll to top